Dzięki rozwojowi Internetu, relacje damsko męskie uległy znacznej poprawie – kobiety i mężczyźni mogą bez większego wysiłku znaleźć online ukochaną osobę. Wystarczy po prostu zarejestrować się w odpowiednim serwisie randkowym i stać się na tyle aktywnym, aby znaleźć najlepszy moment, w którym pojawi się nasza druga połówka.

Chociaż każdy portal różni się od siebie, większa część z nich stara się nawiązać prawdziwą współpracę między partnerami. Przed wybraniem najlepszego portalu do sex randki warto zastanowić się i jasno scharakteryzować to, czego szukamy – głęboką, trwałą adorację lub powściągliwość, kiedyś seks? A może pragniemy tylko i wyłącznie internetowego, przelotnego flirtu, który pozwoli nam oderwać się od codzienności. Warto jest przeanalizować, czego tak naprawdę pragniemy czytając kilka artykułów tematycznych, które pozwolą nam ukieruknować własne pragnienia.

Każde z wymienionych pragnień jesteśmy dziś w stanie zrealizować rejestrując się w portalach do sex randki. Nie każdy z nich jednak jest dobry do wszystkiego. Na przykład szukając trwałej miłości ciężko będzie nam ją znaleźc, gdy załozymy konto na serwisie nastawionym głównie na sex spotkania.

TOP 3 portale do sex randki

W Polsce istnieje wiele portali, które nastawione są głównie na flirt i sex spotkania. W poniższym spisie znajdziesz najczęściej wybierane i najbardziej popularne portale tego typu w Polsce.

Po prostu flirt

po prostu flirt

Jesteś zdecydowany, że szukasz gorącej randki i zmysłowych doznań? Po prostu flirt to idealne miejsce dla Ciebie. Na tej stronie spotkasz intrygujące osoby z Twojego miasta i zaplanujesz seks spotkanie. Randki dla dorosłych nigdy nie były tak proste.

Spotkania bez zobowiązań z intrygującymi singlami

Po prostu flirt to coś więcej niż serwis randkowy. Spotkacie tu nie tylko młode panie ze swojego regionu, ale także rozwódki szukające nowych doznań. W serwisie jest zarejestrowanych wiele młodych kobiet, które szukają szerokiego zakresu kontaktów, od sponsorowania po osoby oferujące korzyści. Jednym słowem to tutaj spotkasz urocze, liberalne panie, które potrzebują spotkać się z kimś energetyzującym by nadać swojemu życiu nowy smaczek.

Wszystkie osoby z Po prostu flirt dokładnie wiedzą, czego potrzebują – i nie ukrywają tego. Jako mężczyzna wybierasz to, czego potrzebujesz. Po opublikowaniu ogłoszenia atrakcyjne panie skontaktują się z Tobą w celu ustalenia daty spotkania, o której zawsze marzyłeś. W Twoim ogłoszeniu możesz wybrać, czy zależy Ci na otwartym, czy może nieco bardziej tajemniczym spotkaniu.

EroDate

erodate

Jeżeli jesteś jedną z osób, które szukają w życiu czegoś więcej niż tradycyjne spotkania z drugą połówką EroDate jest dla Ciebie. Tutaj znajdziesz mnóstwo osób z całej polski, które szukają wrażeń i czegoś zupełnie innego niż użytkownicy tradycyjnych portali randkowych. Jeżeli jesteś zmęczony spokojnym życiem i chcesz spróbować czegoś nowego, to właśnie tutaj to znajdziesz.

EroDate to jeden z ciągle największych portali randkowych w Polsce. Rejestracja na EroDate jest w pełni bezpieczna, jeżeli chcesz, możesz zastrzec swój profil, dzięki czemu nie będziesz widoczny dla innych osób.

Nie bez powodu wciąż utrzymuje się na podium naszej listy. Znajdziesz tu między innymi:

 • ponad 630 tysięcy użytkownikówz całej Polski,
 • szybka i w 100% darmowa rejestracja,
 • prosta interfejs i wyjątkowe możliwości,
 • świetny system doboru partnera,
 • codzienna troska o klienta,
 • pewność znalezienia drugiej osoby do sex spotkań.
 • najbardziej zmysłowy portal w Polsce

EroDate wystartował w 2007 roku i od tamtej pory wciąż bardzo szybko się rozwija. Jest to jeden z najczęściej wybieranych miejsc jeżeli chodzi o sex randki online. Portal wciąż przyciąga tysiące użytkowników, a dzięki coraz nowym możliwościom znaleźć tam można funkcje, których nie znajdziemy w żadnych innych portalach randkowych.

OneNight Friend

onenight Friend

Na wypadek, gdybyś wciąż zastanawiał się, który sex portal wybrać, powinieneś dać OnNight Friend szansę. Ich główny cel jest bardzo prosty – stworzyć portal do sex randki, który pozwala praktycznie każdemu odnaleźć to, czego szuka. Początkowo OneNight Friend nastawiał się głównie na klientów płatynych. W późniejszym etapie twórcy portali steierdzili jednak, że dodadzą kilkudniowy okres próbny, w którym możemy wykorzystać praktycznie wszystkie funkcje portalu za darmo. Tak czy inaczej, OneNight Friend to portal, który w 100% spełnia swoje założenia. Bez problemu znajdziemy tu osoby chętne na flirt, czy sex randki. Podstawowe korzyści płynące z używania portalu:

 • prosty i korzystny plan serwisu, który pozwala spotkać partnerów do seksu,
 • bezpłatna rejestracja i czas na testy bez żadnych kosztów,
 • tworzenie indywidualnych spotkań,
 • edytor fotografii pozwalający stworzyć idealne zdjęcia.

Budowanie profilu pomaga w znalezieniu idealnej partnerki, ponieważ dzięki temu nasz profil zyskuje wiele perspektyw, skojarzeń, wiarygodności i jakości. Dlatego tak ważnym elementem w szukaniu drugiej połówki online jest stworzenie wiarygodnego i eleganckiego profilu. Dzięki sex randkom online, to co jeszcze kilka lat temu nie było w Twoim zasięgu, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Rejestracja w większości przypadków jest prosta i przyjemna, a wszystko czego potrzebujesz to chwila wolnego czasu i chęci. Bierz się więc do roboty i nie czekaj, aż ktoś zgarnie wszystko dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.